• new site

  Mamy rok 2013, kto by pomyślał jak szybko zleciało. Zaczynaliśmy w 2009 roku, od tego czas wykonaliśmy masę różnych projektów, tych większych i tych mniejszych. Każdy projekt był wykonany pod konkretne wymagania klienta. Co więcej? Możemy pochwalić sie 100 procentowym zadowoleniem klienta. Zapraszamy nowe firmy do współpracy.

 • new site

  Nadszedł czas na nową stronę, stara była już zdecydowanie przestarzała. Nowe standardy, nowa technologia i ciekawe zastosowanie jQuery. Świerze spojrzenie na design w roku 2011 to prostota i styl. Na bieżąco pojawiać sie będą wykonane przez nas projekty, zapraszamy do ogladania i oceniania!

 • new office

  Już jest, nowa siedziba firmy! Od września 2010 zmieniamy lokalizację, od teraz mieścimy sie w Oleśnicy przy ulicy Lwowskiej 3. Zapraszamy serdecznie do kontaktu osobistego. Kontakt face-to-face przyśpiesza wykonanie zleceń ! Profesjonalna obsługa czeka na Państwa pytania.

 • open company

  Pomysł powstania agencji multimedialnej głebij sie od dość dawna, i oto w roku 2009 doszło do realizacji. Od samego początku stawiamy na jakość wykonywanych przez nas projektów oraz indywidualne wzornictwo. W ofercie strony internetowe, sklepy internetowe oraz inne projekty graficzne. Wszytsko co związane w desigem i grafiką.

 • First Step

  Tak naprawde projektowaniem graficznym zajmujemy sie od 2005 roku, jako freelancerzy. Od tego czasu powstało wiele projektów. Przez ten czas zobyliśmy doświadczenie na załozenie własnej firmy projektowej!